Rychlovarná konvice nerez

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Objem
1.7 l
1.7 l
 
1.7 l
1.7 l
 
 
Materiál nádoby
nerezové 
nerezové 
 
nerezové 
nerezové 
 
 
Bezdrátová
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Filtr
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Hmotnost
1.3 kg
1.387 kg
 
1.2 kg
1.68 kg
 
 
Cestovní
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Příkon
2000 W
2200 W
 
2400 W
2400 W
 
 
Regulace teploty
ne 
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
ne 
Ochrana proti přehřátí
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Skrytá topná spirála
ano 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Automatické vypnutí při varu
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
Bezpečnostní pojistka
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Ukazatel hladiny vody
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 17 hlasy, průměrně 4.4 z 5

Když si chcete koupit rychlovarnou konvici, existuje mnoho věcí, které byste si měli rozmyslet předtím, než vyrazíte do obchodu. Jednou z nejzákladnějších otázek, které se s výběrem pojí, je materiál rychlovarné konvice. Kromě estetického důvodu je to i praktická záležitost, kvůli které byste se nad tím měli zamyslet. V podstatě máte na výběr ze skla, plastu a nerezu. Skleněné rychlovarné konvice jsou velmi stylové a vypadají elegantně, sklo je teplotně izolované a samozřejmě tvrzené. Ačkoliv má taková konvice potom úplně jiný ráz, do ruky může být celkem těžká. Plastové rychlovarné konvice jsou naproti tomu lehounké, ale nevypadají příliš dobře.

Dobré jsou především jako cestovní nebo na přechodnou dobu, než si koupíte nějakou pořádnou. Na dlouhodobé používání a celkově kvůli údržbě a výdrži jsou nejlepší nerezové rychlovarné konvice, které nejenže velmi dobře slouží, ale také i dobře vypadají. Jejich design je moderní, nejčastěji s kovově šedým povrchem, o který se dobře pečuje. Velmi stylově potom vypadají takové konvice ještě podsvícené. Ozáření displeje a vody uvnitř dodá celému zjevu konvice z nerezu grády.

Praktické a efektivní

Nejenže mají inovativní design, ale také u nich najdete vymoženosti, jako je například regulace teploty vody. Snadno si na displeji nastavíte, při jaké teplotě se má konvice automaticky vypnout, což je výhoda především v případě, že si rádi děláte sypané čaje, jejichž vlastnosti se rozvinou nejvíce ve vodě určité teploty. Digitální displej kromě toho vypadá moderně. Hmotnostně jsou na tom nerezové konvice průměrně, to ale kompenzují svou skvělou výkonností. Vodu na jakýkoliv teplý nápoj máte připravenou během několika málo okamžiků. Topné spirály jsou většinou schované, aby nehyzdily konvici a zbytečně nepoutali pozornost. Navíc se na nich nebude usazovat vodní kámen, který by se mohl dostat i do vody a poté do vašeho pití. Nerezové rychlovarné konvice jsou elegantní a praktické, jejich používání je snadné a efektivní – tak nad čím ještě váháte?

TOPlist
TOPlist