Rychlovarná konvice keramická

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Objem
1.2 l
1 l
0.8 l
1.5 l
1.4 l
1.7 l
1.5 l
Materiál nádoby
keramické 
keramické 
keramické 
keramické 
keramické 
keramické 
keramické 
Bezdrátová
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ano 
Filtr
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Hmotnost
1.5 kg
1.74 kg
1.92 kg
1.92 kg
1.7 kg
 
 
Cestovní
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Příkon
1000 W
1100 W
1000 W
1350 W
2200 W
1500 W
 
Regulace teploty
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Ochrana proti přehřátí
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Skrytá topná spirála
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Automatické vypnutí při varu
ano 
ne 
ne 
ano 
ne 
ano 
ne 
Bezpečnostní pojistka
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
ne 
Ukazatel hladiny vody
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 19 hlasy, průměrně 4.2 z 5

Dopřejte si něco lepšího a originálnějšího, pořiďte si do své kuchyně keramickou rychlovarnou konvici, která dodá celému prostoru zajímavý ráz. Kromě hezké tvářičky ale umí připravit rychle horkou vodu a to bez dlouhého otálení. Na svůj čaj, kávu nebo celkově horkou vodu nebudete muset čekat, ohřátou ji budete mít hned. Jakmile pak dosáhne voda teploty bodu varu, konvice se automaticky vypne a upozorní vás, že je vše připraveno jenom pro vás.

Keramické rychlovarné konvice jsou zajímavým interiérovým prvkem, který pozmění celý vzhled vašeho domova a vaší kuchyně. Pokud tedy toužíte po skvělém pomocníkovi, který bude i esteticky dobře vypadat, zkuste keramickou konvici na vodu, která dlouho vydrží.

Keramické konvice – pro a proti

Výhodou keramických rychlovarných konvic je, že jsou na pohled zajímavé a hezké. Většinou mají image klasického buclatého čajníku, čemuž napomáhá i to, že jsou ve většině případů bezdrátové. Kromě toho může vašemu oku zalahodit i jejich veselá barva nebo motiv. Na druhou stranu mají ale také pár nevýhod, které byste měli zohlednit předtím, než si ji pořídíte. Jelikož jsou tyto konvice opravdu z keramiky, do ruky se mohou hůř brát a hlavně jsou mnohem těžší, než klasické rychlovarné konvice, což pocítíte, především když do ní budete napouštět vodu. Kromě toho ve většině případů nemají ukazatel vody, tudíž její množství uvnitř můžete jenom odhadovat.

U některých modelů najdete možnost napouštět vodu přes vršek, některé ale mají jen napouštění přes širokou nálevku, což je i vzhledem k váze konvice mnohem těžší. Jinak ale obsahují všechny důležité ochrany při používání jako klasické konvice. Automaticky se vypnou při bodu varu, nelze je zapnout bez dostatečného množství vody, topné tělísko je schované a mají také ochranu proti přehřátí. Dodejte své kuchyni inovativní vzhled s keramickou rychlovarnou konvicí.

TOPlist
TOPlist