Rychlovarná konvice Bosch

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Objem
1.5 l
1.5 l
 
1.7 l
1.7 l
1.7 l
1.7 l
Materiál nádoby
plastové 
plastové 
 
nerezové 
nerezové 
 
 
Bezdrátová
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Filtr
ano 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
Hmotnost
1.98 kg
1.98 kg
 
1.7 kg
1 kg
1.5 kg
1.38 kg
Cestovní
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Příkon
2400 W
2400 W
 
2200 W
1800 W
2400 W
2200 W
Regulace teploty
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
Ochrana proti přehřátí
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Skrytá topná spirála
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
Automatické vypnutí při varu
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ano 
ano 
Bezpečnostní pojistka
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
Ukazatel hladiny vody
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 17 hlasy, průměrně 4.5 z 5

Až si budete do domácnosti pořizovat nového pomocníka na vaření vody, zvolte profíka, který své práci rozumí. Takové najdete u společnosti Bosch, která připravuje kvalifikované odborníky na poli rychlého vaření vody a je ochotná se s nimi podělit s vámi. Rychlovarné konvice od Bosch jsou opravdovou „Technikou pro život“, jak hlásá motto této německé společnosti, vařit a připravovat se vám s nimi bude dělat mnohem jednodušeji. Jsou totiž opravdu rychlé a především výkonné, na vodu nebudete muset dlouho čekat a navíc se dočkáte i líbivého vzhledu.

Rychlovarné konvice Bosch ale nemají jen hezkou tvářičku, pod ní se skrývá pracant, který je ochoten dřít až do strhání. Jen si vyzkoušejte jeden takový model v praxi a uvidíte, že už nebudete chtít jiného pomocníka.

Rychlovarné konvice pro život

Společnost Bosch byla založena už na konci 19. století, přičemž si prošla dlouhých vývojem a stále se snaží směřovat kupředu. Takovou tendenci najdete i u jejich výrobků, které se snaží přinášet do vaší kuchyně jen to nejlepší a nejmodernější. Stylové konvice Bosch se prodávají v mnoha různých velikostech, záleží jen na vás, jak velký objem vody využijete. Díky praktickému ukazateli snadno poznáte, kolik vody jste dovnitř napustili, a na zapnutí vás upozorní rozsvícení kontrolky – ať už v malé podobě u spínače nebo tím, že se rozzáří celá konvice.

Jakmile dosáhne bodu varu, tak se automaticky vypne a opět vás upozorní, že je hotovo. Některé modely mají dokonce displej, který vám ukáže, nakolik je voda ohřátá a vy si sami budete moci určit, jestli chcete dosáhnout klasických 100°C nebo méně, protože například některé sypané čaje vyžadují nižší teplotu. Dopřejte si luxus v podobě dobře připraveného nápoje a užijte si každý doušek. Rychlovarné konvice Bosch vám s tím velmi rády pomohou a udělají pro vás to, co vám na očích uvidí.

TOPlist
TOPlist